KALİTE BELGELERİMİZ

HAKKIMIZDA

Yaşamın her aşamasında doğallık ve sadelik…

Yaşamın her aşamasında doğallık ön plana geçiyor ve ahşabın önemi artıyor. Evlerde, ofislerde toplu yaşam alanlarında ve endüstriyel ambalajda ahşap tüm gücünü ve görkemli sadeliğini insanlığa  sunuyor.

Yaşamın doğal güzelliğini gözler önüne seriyor.Masif ahşap panel sektöründe yurt içi ve yurt dışında bulunan pek çok pazara hizmet eden BLG Masif panel,Bursa’da bulunan fabrikasında yıllık 10.000 m3 masif panel üretim kapasitesine sahiptir.

Üretim tesislerinin Bursa’da bulunması, Gemlik ve Mudanya limanlarına olan yakınlığı, ürün nakliyesinde zaman ve ekonomik açıdan tasarruf sağlıyor. Bunun yanı sıra süratli ve kaliteli iş üretimiyle zamanında iş teslimi, BLG Masif panel’in kurumsal pazarlama ilkelerini oluşturuyor.

Kazan-Kazan hizmet felsefesini benimseyen BLG ; önce müşterisinin kazanmasını  sonra kendisinin kazanmasını hedefliyor.

BLG masif ahşap panel üretim konusunda ISO:9001, ISO:140001 ve FSC belgelerine sahiptir. Türkiye ve pek çok büyük Avrupa firmasının masif ahşap panel konusunda ihtiyaç duyduğu her türlü yenilikçi ürünleri tasarlamak ve üretmek için faaliyetleri sürdürüyor.

Ayrıca üretken bir firma olarak büyümek beraberinde sektörün gelişimini sağlamak diğer yandan ilişkide bulunduğu firmaların büyümesine destek sağlamak hedefleri arasındadır. Dünya standartlarındaki üretim kalitesiyle toplam kalite bilincini birleştiren BLG, sürekli eğitim programlarıyla standart kalite çıtasını yükseltmeyi hedefliyor.

Aynı zamanda, kaliteli GLOPAN ürünlerinin uzun süre kullanılması, doğanın dengesinin korunmasında, önemli bir misyonun gerçekleşmesine katkıda bulunuyor.

BLG ahşabı işlemek için ahşabı sevmek gerektiğini çok iyi biliyor. Bizler 55 yıldır ahşaba olan tutkumuzu; hep ahşabı hissederek yaşadık. Bunun içindir ki yıllardır hep ileri teknoloji kullandık. Doğanın bu en değerli ürününü hep, yüksek kaliteyle işledik, ürettik.

cami halıları
mide küçültme ameliyatı
Fazla kilolardan mı şikayetçisiniz? O halde neden mide küçültme ameliyatı nı denemiyorsunuz. mide küçültme ameliyatı, zayıflamak isteyenler için kesin bir çözüm sunuyor. Üstelik çok kısa bir süre içersinde hayal ettiğiniz kilolara kavuşabilirsiniz.
Caminin önünde ve iki yanında geniş cami halısı dış avlusu olup bunun çevresi pencereli duvarlarla çevrilidir. Bu avulya 3 ü cephede olmak üzere, 8 kapıdan girilir. Şadırvan avlusu, 26 adet granit mermer ve porfir sütuna oturtulmuş, 30 kubbeyle çevrili geniş alandır. Mermer döşemeli bu geniş sahanın ortasında 6 mermer sütunlu şadırvan, sahanın azametini gösterir. Şadırvanın kemerleri, kabartma olarak Rumi geçmelerle ve köşebentleri, kabartma, lale ve karanfil motifleriyle bezelidir. İç avluya, biri cepheden ikisi yandan olmak üzere herbiri merdivenli 3 kapıdan girilmektedir. Bu kapılarla dış avlunun cümle kapısı, ozamana kadar benzeri görülmemiş bronz kapılardır. Kubbeden aşağı doğru indikçe mekan yayılmaktadır. Bu piramidel yükselme ve yayılma sonucunda göz yanlara ve yukarıya doğru aynı mesafelere ulaşmaktadır. Bu özelliklerden dolayı, mekanın neresinde olursanız olun, bütün mekana hakim görüş sağlarsınız. Kubbe yaklaşık olarak 43 metre yükseklikte ve köşeleri pandantifle doldurulmuş 4 muazzam kemer üzerine oturtulmaktadır. Caminin su basmanı üzerinde olması ve kubbe yüksekliği nedeniyle pencereleri oldukça fazladır. Böylece caminin içini süsleyen binlerce çini ve kalem işleri tatlı ışık altında görülmektedir. Caminin içindeki en önemli unsur, ince işçilikle yontulmuş mermerden yapılma mihraptır. Bitişik duvarları, seramik çinilerle kaplanmıştır fakat çevresindeki çok sayıdaki pencere onu daha az ihtişamlı gösterir. Mihrabın sağında, Caminin en kalabalık halinde dahi olsa, herkesin imamı rahatça duyabileceği şekilde dekore edilmiş mimber bulunur. Caminin içi her katında alçak düzeyde olmak üzere 50 farklı lale deseninden üretilmiş 20binden fazla çini ile döşenmiştir. Alt seviyelerdeki çiniler, geleneksel galerideki çinilerin desenleri çiçekler meyveler ve servilerle gösterişli ve ihtişamlıdır.
Onlarca birbirinden farklı ribon çeşidiyle firmamız, sizlere en kaliteli ürünü en uygun fiyatlardan vermeyi amaçlıyor. Resin ribonlar daha çok sentetik ve plastik etiketler için uygundur. Fiyatları Wax Resine göre daha pahalıdır. Resin ribon en dayanıklı ribon çeşididir. Aşınmaya, kimyasallara ve yüksek ısıya maruz kalacak etiketlerde tercih edilir.Tekstil baskılarında en ağır yıkamalara dayanıklı ribon olan resin ribon alkol testinde de çıkmamaktadır. Resin ribonla polyester, polimid, polipropilen ve polietilen etiketlere baskı yapmak mümkündür. Reçine oranı diğer türlere kıyasla en yüksek seviyededir. Karışımında karbon, bazı kimyasallar, reçine ve balmumu kullanılır. Wax Resin ribonlar adından da anlaşılacağı üzere wax ile resin kalite ribon arasındadır. Fiyat olarak wax ribonların ortalama olarak 2 katı fiyatında resin ribonların ise yarı fiyatındadır. Bazı barkod yazıcılar normalde kağıt bazlı etiketler üzerine baskı için wax ribon kullanılması gerekiyorken wax resin ribona ihtiyaç duyarlar. Bu durum barkod yazıcının baskı kafası ile alakalıdır. Wax ribon, genel amaç ile ekonomik olarak termal transferi yapılmasını sağlayan ribon çeşididir. Kağıt bazlı etiketlere baskı alırken kullandığımız wax ribonlar uygun fiyatları ile de baskı maliyetini düşüren ribon çeşididir. Plastik bazlı etiketler hariç diğer tüm etiketlerin %90′ ına yakınına wax ribon ile baskı alabilirsiniz.
mide küçültme ameliyatı, zayıflamak isteyenler için kesin bir çözüm sunuyor. Üstelik çok kısa bir süre içersinde hayal ettiğiniz kilolara kavuşabilirsiniz.
tüp mide, mide küçültme ameliyatı
tüp mide, mide küçültme ameliyatı
Caminin önünde ve iki yanında geniş cami halısı dış avlusu olup bunun çevresi pencereli duvarlarla çevrilidir. Bu avulya 3 ü cephede olmak üzere, 8 kapıdan girilir. Şadırvan avlusu, 26 adet granit mermer ve porfir sütuna oturtulmuş, 30 kubbeyle çevrili geniş alandır. Mermer döşemeli bu geniş sahanın ortasında 6 mermer sütunlu şadırvan, sahanın azametini gösterir. Şadırvanın kemerleri, kabartma olarak Rumi geçmelerle ve köşebentleri, kabartma, lale ve karanfil motifleriyle bezelidir. İç avluya, biri cepheden ikisi yandan olmak üzere herbiri merdivenli 3 kapıdan girilmektedir.