Yaşamın her aşamasında doğallık ve sadelik…

Yaşamın her aşamasında doğallık ön plana geçiyor ve ahşabın önemi artıyor. Evlerde, ofislerde toplu yaşam alanlarında ve endüstriyel ambalajda ahşap tüm gücünü ve görkemli sadeliğini insanlığa  sunuyor.

Yaşamın doğal güzelliğini gözler önüne seriyor.Masif ahşap panel sektöründe yurt içi ve yurt dışında bulunan pek çok pazara hizmet eden BLG Masif panel,Bursa’da bulunan fabrikasında yıllık 10.000 m3 masif panel üretim kapasitesine sahiptir.

Üretim tesislerinin Bursa’da bulunması, Gemlik ve Mudanya limanlarına olan yakınlığı, ürün nakliyesinde zaman ve ekonomik açıdan tasarruf sağlıyor. Bunun yanı sıra süratli ve kaliteli iş üretimiyle zamanında iş teslimi, BLG Masif panel’in kurumsal pazarlama ilkelerini oluşturuyor.

Kazan-Kazan hizmet felsefesini benimseyen BLG ; önce müşterisinin kazanmasını  sonra kendisinin kazanmasını hedefliyor.

BLG masif ahşap panel üretim konusunda ISO:9001, ISO:14001 belgelerine sahiptir. Türkiye ve pek çok büyük Avrupa firmasının masif ahşap panel konusunda ihtiyaç duyduğu her türlü yenilikçi ürünleri tasarlamak ve üretmek için faaliyetleri sürdürüyor.

Ayrıca üretken bir firma olarak büyümek beraberinde sektörün gelişimini sağlamak diğer yandan ilişkide bulunduğu firmaların büyümesine destek sağlamak hedefleri arasındadır. Dünya standartlarındaki üretim kalitesiyle toplam kalite bilincini birleştiren BLG, sürekli eğitim programlarıyla standart kalite çıtasını yükseltmeyi hedefliyor.

Aynı zamanda, kaliteli GLOPAN ürünlerinin uzun süre kullanılması, doğanın dengesinin korunmasında, önemli bir misyonun gerçekleşmesine katkıda bulunuyor.

BLG ahşabı işlemek için ahşabı sevmek gerektiğini çok iyi biliyor. Bizler 55 yıldır ahşaba olan tutkumuzu; hep ahşabı hissederek yaşadık. Bunun içindir ki yıllardır hep ileri teknoloji kullandık. Doğanın bu en değerli ürününü hep, yüksek kaliteyle işledik, ürettik.